۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸

لیزر موهای زائد صورت

اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت ، به منظور از بین بردن دائمی موهای زائد صورت انجام می شود. در این روش موهای زائد در مقابل نور اشعه لیزر قرار گرفته شده و فلیکول های مو به طور کامل از بین خواهد رفت. در لیزر موهای زائد صورت قدرت دستگاه بر مبنای رنگ پوست و ضخامت آن ، همچنین ضخامت مو رنگ آن برای از بین بردن فلیکول ها تنظیم می گردد. ( کلینیک زیبایی )

اگر صورت دارای موی زائد ضخیم ( برای مثال زیر چانه ) باشد ، مو زیر پوست رفته باشد یا در اثر اصلاح مو ، پوست دچار لک و جوش شده باشد ، به کمک لیزر می توان آن را از بین برد.

لازم به ذکر است که از مدتی قبل از شروع لیزر موهای زائد صورت و همچنین در طی دوره درمان با لیزر ، مجاز به کندن مو با موچین یا اپیلاسیون و هر روشی که در آن ریشه مو را در گیر نماید ، نیستید. تنها می توانید از ژیلت برای اصلاح موهای صورت تان استفاده نمایید.

لیزر موهای زائد صورت روش بسیار مناسب برای افرادی است که موهای صورت شان زیاد است و در زمان اصلاح صورت مجبور به تحمل درد زیادی می باشند.

همچنین برخی از افراد پس از اصلاح موهای زائد ، صورت شان جوش زیادی می زند و باعث می شود تا پوست ایشان زیبایی ظاهرش را از دست بدهد ، لذا این افراد می تواند به کمک لیزر موهای زائد صورت بدون این که پوست شان آسیب ببیند ، از موهای زائد صورت خود رها بشوند.

کاندیدای مناسب در لیزر موهای زائد صورت

اشخاصی که پر مو هستند ، رنگ پوست شان به نسبت روشن است و موهای صورت آن ها ضخیم تر است و البته بیماری های هورمونی و مصرف دارو های هورمونی ندارند ، می توانند بهترین نتیجه را از لیزر موهای زائد صورت بگیرند.
انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد صورت

برای انتخاب یک کلینیک لیزر موهای زائد خوب می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل به عنوان مثال بهترین کلینیک لیزر موهای زائد تهران را جستجو کنید.
پس از تهیه لیستی از بهترین کلینیک های لیزر مو زائد درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید.
در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را به پزشک بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
درباره دستگاه هایی که در آن کلینیک وجود دارد تحقیق کنید.

ویژگی های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد صورت

یک کلینیک لیزر مو زائد خوب باید مجهز باشد.
کادری که در آن فعالیت می کنند رفتار خوبی با مراجعین داشته باشند.
به بهترین شکل ممکن مراجعه کننده را راهنمایی کنند و به او مشاوره دهند.
صرفا به فکر منافع خود نباشند و سلامت فرد را اولویت کار خود قرار دهند.

هزینه لیزر موهای زائد صورت چقدر می باشد؟

هزینه لیزر موهای زائد با توجه به دستمزد پزشک ، جلسات درمانی ، نوع دستگاه و تعداد شات ها و غیره تعیین می شود.

به این نکته مهم توجه کنید که صرفا به خاطر هزینه به هز کلینیک لیزر مو زائد مراجعه نکرده و ابتدا درباره آن ها تحقیق کنید.