۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸

جراح بینی تهران

اردیبهشت ۴, ۱۳۹۸ ۰ دیدگاه

جراح بینی تهران

آیا قصد انجام جراحی بینی را دارید و علاقه مند هستید این عمل بینی را در تهران تجربه کنید؟ به دنبال جراح بینی تهران می باشید ؟ با ما همراه باشید تا یکی از بهترین جراحان بینی تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. یکی از جراحان گوش و حلق و بینی تهران که تجربه و مهارت بسیار دارد ، دکتر سید هادی حسینی نسب می باشد.

شما عزیزان می توانید برای اطمینان بیشتر نمونه کار های دکتر حسینی نسب را که در گالری تصاویر سایت و اینستاگرام ایشان وجود دارند، مشاهده کنید. همچنین اگر قصد جراحی دارید، توسط شماره هایی که در سایت وجود دارند با مطب دکتر حسینی نسب تماس و هماهنگی های لازم برای یک جلسه مشاوره رایگاه را انجام دهید.

جراح بینی تهران

انتخاب جراح بینی

اغلب افراد از عمل بینی تنها پیدا کردن یک جراح بینی و اقدام برای جراحی بینی را می دانند، در صورتی که اگر علاقه دارید از نتیجه فوق العاده ای پس از عمل بینی بهره مند شوید باید فاکتور هایی را در انتخاب جراح بینی خوب رعایت کنید.

توجه داشته باشید که انتخاب یک جراح بینی خوب از مهم ترین عوامل ایجاد نتیجه فوق العاده در پایان عمل بینی می باشد. بهترین کار در ابتدا این است که محدوده ای که قصد انجام جراحی بینی را دارید مشخص کنید. اغلب افراد علاقه دارند این جراحی را در تهران انجام دهند به همین دلیل به دنبال جراح بینی تهران هستند.

همانطور که می دانید این روز ها اکثر افراد یا جراحی بینی انجام داده اند یا قصد انجام آن را دارند، همین امر موجب شده است تا تعداد جراحان بینی گسترش پیدا کنند. با افزایش تعداد جراحان بینی انتخاب بهترین آن ها کاری بسیار دشوار است، پس سعی کنید هنگام انتخاب به تجربه، میزان تحصیلات، تبحر جراح بینی بسیار دقت و نمونه کار های وی را مشاهده کنید.
جراحی بینی

یکی از جراحی های زیبایی که این روز ها از شهرت بسیاری برخوردار است جراحی بینی است.

جراحی بینی کاربرد های بسیاری دارد که برخی از آن ها شامل:

کوچک کردن بینی
بزرگ کردن بینی
برطرف کردن انحراف بینی
برطرف کردن پولیپ بینی
برطرف کردن قوز بینی
اصلاح زاویه بینی
اصلاح بزرگی نوک بینی ، می باشد.

تعدادی از کاندیدای جراحی بینی نیز هستند که از نظر عملکردی بینی شان دچار مشکل است، این دسته از افراد که برای برطرف کردن مشکل بینی شان به جراح بینی مراجعه می کنند از جراح بینی می خواهند که علاوه بر درمان، عمل زیبایی نیز بر روی بینی شان انجام دهد.

اما برخی دیگر یا تنها برای جراحی زیبایی بینی یا برای درمان عملکرد بینی مراجعه می کنند که در هر صورت باید در انتخاب جراح بینی خود دقت کنند.
اقدامات قبل از جراحی بینی

مهم ترین اقدامی که کاندیدای جراحی بینی باید پیش از جراحی بینی انجام دهند انتخاب صحیح جراح بینی است، سپس باید به مواردی که در ذیل به آن ها اشاره می کنیم عمل کنند.

به مدت دو هفته استفاده از سیگار، قلیان، مشروب، مواد مخدر و غیره ممنوع می باشد.
در صورت استفاده از دارو های گیاهی یا دارویی خاص جراح بینی خود را در جریان قرار دهند.
خواب کامل داشته باشند و شب قبل از عمل بینی حمام کنند.
در صورت مصرف آسپرین آن را به مدت یک هفته کنار گذارند.
فردی را با خود برای انجام این جراحی زیبایی همراه داشته باشند.

جراح بینی تهران

اقدامات بعد از جراحی بینی

پس از جراحی بینی اقدامات بسیاری وجود دارد که در ذیل به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد.
استفاده از هرگونه عینکی به مدت دو ماه پس از جراحی بینی ممنوع می باشد.
مصرف الکل، دخانیات، قلیان به مدت دو هفته ممنوع است.
دارو های تجویز شده باید به موقع و تا آخر مصرف شود.
از خم کردن سر به مدت دو هفته پرهیز شود.
در صورتی که گیچ بر روی بینی وجود دارد افراد می توانند در صورت خیس نشدن گچ موهای خود را شستشو دهند.
استفاده از لباس های دکمه دار و راحت می تواند در این دوران بسیار تاثیر گذار باشد.
برای استراحت بهتر است سر بالا تر از بدن قرار بگیرد.
برای بهبودی تورم و کبودی پس از درمان بهتر است از کیسه یخ استفاده شود.
انجام فعالیت ها و ورزش های سنگین تا زمان بهبودی کامل ممنوع است.

هزینه جراحی زیبایی بینی

قابل توجه شما عزیزانی که هزینه جزو فاکتور های مهم در انتخاب جراح بینی تان می باشد باید بگوییم که ارزان یا گران بودن هزینه جراحی زیبایی بینی به تجربه، تحصیلات، مهارت و نیز نوع بینی شما بستگی دارد. بهترین کار پس از انتخاب جراح بینی خوب این است که با جراح بینی تان یک جلسه مشاوره داشته باشید تا بتوانید از مراحل جراحی بینی و اقدامات قبل و بعد از جراحی بینی و نیز هزینه آن به صورت دقیق اطلاع پیدا کنید.